Piękne piersi to zdrowe piersi...badaj je regularnie! PROMOCJA

 

 

Depilacja najnowszej generacji LightSheer Desire p r o m o c j a

Minimum stresu, minimum ryzyka, minimum czasu w szpitalu

Sesja tuż tuż - Studencie zadbaj o Siebie! Mamy dla Ciebie atrakcyjne promocje!

 

 

Klinika Coramed

W naszym centrum medycznym pacjent ma dostęp do świadczeń medycznych z zakresu: chirurgii ogólnej i naczyniowej, ginekologii, endokrynologii, dermatologii, laryngologii, diagnostyki obrazowej USG oraz podologii.  Zobacz jakiego rodzaju usługi świadczymy!

Centrum Medyczne Coramed dokłada wszelkich starań, przestrzega standardów oraz doskonali kadrę lekarską tak, aby proponowane przez nas usługi były na możliwie najwyższym europejskim poziomie.

 

- Chirurg plastyczny -

Instytut Estetyczny Kliniki Coramed we Wrocławiu oferuje rozbudowaną gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, dzięki którym możliwe jest eliminowanie skutków starzenia, a także korygowanie defektów powstałych wskutek wad wrodzonych, wypadków czy chorób.

- Endokrynolog -

Często złe samopoczucie i niepokojące objawy mogą wynikać z zaburzeń w funkcjonowaniu gruczołów wydzielania wewnętrznego, m.in. tarczycy, przysadki mózgowej, nadnerczy czy jajników. Endokrynolog Coramed we Wrocławiu prowadzi kompleksową diagnostykę.

- Chirurgia jednego dnia -

W ramach chirurgii jednego dnia w Klinice Coramed we Wrocławiu przeprowadzamy zabiegi m.in. z ginekologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, laryngologii czy chirurgii plastycznej. To nowoczesne leczenie zabiegowie bezpieczne i wygodne dla pacjenta.

- Endometrioza - leczenie -

Jedną z trudniejszych w rozpoznaniu chorób ginekologicznych jest endometrioza. Leczenie, z racji nierozpoznanego dokładnie podłoża schorzenia, ma charakter objawowy. Odpowiednio dopasowana terapia ogranicza przykre skutki choroby, jak choćby niepłodność.

- Przeszczep tłuszczu -

Fat transfer, czyli przeszczep tłuszczu, należy do najbezpieczniejszych metod korekcji ciała i twarzy. Własny tłuszcz pobrany od pacjenta i zastosowany jako wypełniacz nie wywołuje reakcji niepożądanych. Stosuje się go m.in. do piersi, pośladków, policzków a nawet ust.

- Ginekomastia -

W Klinice Coramed we Wrocławiu oferujemy leczenie ginekomastii, czyli przerostu gruczołów piersiowych u mężczyzn powodowanego zaburzeniami hormonalnymi. Dobór metody uzależniony jest m.in. od typu przerostu (gruczołowy, tłuszczowy, mieszany).

- Korekta nosa -

Niezadowolenie z kształtu nosa, uraz lub inne powody medyczne mogą być wskazaniem do przeprowadzenia korekty nosa. Podczas operacji można m.in. usunąć garb, naprostować przegrodę, skorygować skrzydełka, wysmuklić nos i poprawić jego proporcje.

- Labioplastyka -

Problem przerośniętych warg sromowych to nie tylko defekt estetyczny. Pacjentki z tą przypadłością uskarżają się między innymi na dyskomfort podczas zbliżeń intymnych, nawracające infekcje i ból. Labioplastyka to zabieg korekcji warg sromowych.

- Laparoskopia -

Stosowana w chirurgii laparoskopia znacznie ogranicza ryzyko zakażeń i powikłań pooperacyjnych, skraca czas rekonwalescencji i zmniejsza ból. W Coramed we Wrocławiu to metoda leczenia schorzeń ginekologicznych, woreczka żółciowego, przepukliny i nie tylko.

- Liposukcja -

Sprawdzoną metodą w eliminowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała jest liposukcja. Odsysanie tłuszczu odbywa się za pomocą specjalnej kaniuli wprowadzanej pod skórę przez niewielkie nacięcia. Informacje na temat kosztu w zakładce „Ceny”.

- Leczenie nietrzymania moczu -

W Coramed oferujemy zaawansowane metody leczenia nietrzymania moczu. Z problemem zmaga się nawet co ósma kobieta. Najczęściej przypadłość ta dotyka kobiet po porodach siłami natury. Nieinwazyjny zabieg pozwala wyeliminować problem natychmiastowo.

- Osocze bogatopłytkowe -

Doskonałe rezultaty w rewitalizacji skóry przynosi zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego odwirowanego z krwi własnej pacjenta. Znajdują się w nim czynniki wzrostu, które po podaniu preparatu pod skórę stymulują procesy odnowy i ujędrnienia.

- Plastyka brzucha -

Przebyte ciąże lub nagła utrata wagi mogą powodować efekt obwisłej, rozciągniętej skóry. Plastyka brzucha to operacja usunięcia nadmiaru skóry i korekty rozstępu mięśni prostych brzucha. Abdominoplastyka wyraźnie poprawia sylwetkę i samopoczucie pacjenta.

- Plastyka powiek -

Opadający łuk brwiowy i utrata jędrności skóry wokół oczu dodają lat całej twarzy. Plastyka powiek w Coramed we Wrocławiu to prosty zabieg, w którym chirurg usuwa nadmiar tłuszczu i skóry wokół oczu. Zmarszczki stają się niewidoczne, a spojrzenie – młodsze.

- Podolog -

Profesjonalna pielęgnacja stóp to zadanie dla podologa. W Klinice Coramed we Wrocławiu oferujemy pełen zakres leczenia schorzeń w obrębie stóp: wrastających paznokci, modzeli, odcisków czy zniekształconych paznokci. Zaawansowana kosmetyka dla pełnego komfortu.

- Operacja przepukliny pachwinowej -

Uraz, nadmierny wysiłek, poród – te czynniki mogą doprowadzić do znacznego osłabienia powłok brzusznych i powstania uchyłku otrzewnej. Problemu nie wolno lekceważyć. Operacje przepukliny pachwinowej wykonujemy w Klinice Coramed we Wrocławiu.

- Operacja torbieli na jajniku -

Przyczyny powstawania zmian w obrębie kobiecych narządów rozrodczych są różne. Nie zawsze stanowią one zagrożenie dla zdrowia, choć warto mieć je pod kontrolą. Torbiel na jajniku można usunąć podczas nieinwazyjnej operacji laparoskopowej.

- Usunięcie macicy -

Ciężkie choroby, takie jak nowotwory, duże mięśniaki macicy, zaawansowana endometrioza i inne, mogą być wskazaniem do usunięcia macicy, czyli operacji histeroktomii. Kompleksowa diagnostyka ginekologiczna czeka na pacjentki w Klinice Coramed we Wrocławiu.

- Waginoplastyka -

Sposobem na przywrócenie naturalnej elastyczności w obszarze miejsc intymnych kobiety jest waginoplastyka. Zabieg zalecany jest przede wszystkim tym kobietom, które rodziły siłami natury. Operację można połączyć z zabiegiem leczenia nietrzymania moczu.

 
 

KLINIKA CHIRURGII

CHIRURGIA JEDNEGO DNIA to nie tylko światowy trend w chirurgii, to także alternatywa dla standardowej opieki medycznej.

Więcej

KLINIKA GINEKOLOGII

Tak jak w przypadku wielu innych chorób, niezwykle ważna jest szybka diagnoza...

Więcej

Instytut Estetyczny

Celem zabiegów jest nie tylko zapobieganie i przeciwdziałanie skutkom upływu czasu, lecz także korygowanie...

Więcej

Coramed to prywatna placówka medyczna założona we Wrocławiu w 2014 roku. Nasz zespół tworzą lekarze z ogromnymi osiągnięciami i doświadczeniem. Dbamy nie tylko o zdrowie, ale i o samopoczucie Państwa oraz Państwa najbliższych. Nazwa kliniki: COR (serce) A MED (i medycyna) dokładnie odzwierciedla naszą filozofię. Stworzyliśmy klinikę, w której lekarz zawsze poświęca Pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Dokładnie zapoznaje się z historią choroby, a jeśli zachodzi konieczność, konsultuje się z lekarzami innych specjalności.

Więcej