Beauty Derm Aesthetic dostarcza na polski rynek innowacyjne produkty z dziedziny dermatologii klinicznej i estetycznej, zwiekszając tym samym dostęp do efektywnych terapii.

Więcej

Kosmeceutyki iS Clinical to rewolucyjna formuła nowatorskich i w 100% naturalnych preparatów do pielęgnacji skóry. Ta ekskluzywna marka, stworzona przez amerykańską firmę Innovative Skincare, to wyjątkowe połączenie nauki i piękna, które pozwala skutecznie i szybko rozwiązać wiele problemów skórnych. iS Clinical to marka ekskluzywnych preparatów do pielęgnacji skóry, zapewniających długotrwałe efekty wygładzenia i napięcia skóry.

Więcej

Allergan Inc. jest firmą z branży medycznej, koncentrującą się na opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów, stosowanych w okulistyce, neurologii, medycynie estetycznej oraz innych produktów specjalistycznych, które umożliwiają ludziom korzystanie z pełni życiowego potencjału.

Więcej

FOREVER Living- kosmetyki oraz supelmenty diety zawierające aloes to bogactwo cennych składników odżywczych i mineralnych. Miąższ i sok aloesowy zawierają również sole mineralne (m.in. potas, wapń, magnez, fosfor), witaminy (A, C, E, kwas foliowy, witaminy z grupy B). Wyciągi z aloesu ze względu na swoje właściwości wykorzystywane są w medycynie oraz w produktach kosmetycznych. Produkty kosmetyczne wykorzystywane są w leczeniu schorzeń dermatologicznych ponieważ posiadają właściwości kojące oraz przyspieszające regenerację uszkodzonego naskórka. 

Więcej

Galderma należy do światowej czołówki firm farmaceutycznych. Prowadzi działalność badawczo-rozwojową i sprzedaż dermatologicznych produktów leczniczych oraz rozwiązań z obszaru dermatologii korekcyjnej i estetycznej. Firma oferuje szeroką gamę preparatów stosowanych w schorzeniach skóry, włosów i paznokci.

Więcej

BOTOX Botulinum Toxin Typa A - To silnie działająca naturalna toksyna, która powoduje blokowanie przewodzenia bodźców nerwowych między zakończeniami nerwów a unerwianymi przez nie mięśniami. Toksyna botulinowa typu A - neurotoksyna wytwarzana przez beztlenową pałeczkę Clostidium botulinum jest całkowicie bezpieczna, pod warunkiem podawania jej w sposób zgodny ze sztuką lekarską.

Więcej

KLAPP Cosmetics jest wiodącym, europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych. Podstawą sukcesów oraz osiągnięć firmy jest innowacja technologiczna oraz autorskie koncepcje zabiegów.

Więcej