O nas

Coramed to prywatna placówka medyczna założona we Wrocławiu w 2014 roku. Nasz zespół tworzą lekarze z ogromnymi osiągnięciami i doświadczeniem. Nazwa kliniki: COR (serce) A MED (i medycyna) dokładnie odzwierciedla filozofię założycielską – Pacjenci otrzymują tu nie tylko sprawną i fachową obsługę, ale także uwagę, wsparcie i zrozumienie. Stworzyliśmy klinikę, w której lekarz zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Dokładnie zapoznaje się z historią choroby, a jeśli zachodzi konieczność, konsultuje się z lekarzami innych specjalności.
Wyposażyliśmy klinikę w najnowocześniejszą aparaturę medyczną: od spełniającej najwyższe europejskie normy sterylizatorni, przez najnowszej generacji laparoskop XION, ultrasonograf, po laser frakcyjny EMERGE, jedyne na Dolnym Śląsku urządzenie do modelowania sylwetki MAXIMUS oraz wiele innych elementów wysokiej klasy aparatury medycznej. Znajdujemy się w nowo wyremontowanym budynku, zlokalizowanym w spokojnej, zielonej dzielnicy, przy ul. Olszewskiego 58.

 

Zakres oferowanych usług w ramach poradni specjalistycznych


ZAKRES OFEROWANYCH USŁUG chirurgicznych


Zakres oferowanych zabiegów obejmuje małoinwazyjną chirurgię „jednego dnia” w zakresie:

  • chirurgii ogólnej
  • ginekologii
  • ginekologii onkologicznej
  • ginekologii estetycznej
  • laryngologii
  • chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej
  • chirurgii naczyniowej

 

Kładziemy duży nacisk na małoinwazyjne zabiegi z wykorzystaniem urządzeń laparoskopowych i endoskopowych, gdyż ich zastosowanie w leczeniu podnosi komfort pacjenta i znacznie  skraca okres rekonwalescencji.

Uzupełnieniem oferty chirurgicznej jest pełny zakres zabiegów z dziedziny dermatologii, dermatologii estetycznej, kosmetologii, rehabilitacji, dietetyki oraz pomocy psychologicznej.