Maximus to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

Więcej

Dermapen to urządzenie wyposażone w 11 pulsujących igieł o średnicy 0,02 mm, za pomocą których do skóry wprowadzane są substancje czynne stosowane w mezoterapii. Głębokość nakłuć zależna jest od obszaru i wskazań do zabiegu.

Więcej

Jeśli walczysz bez sukcesu z problemem blizn lub rozstępów, chcesz wyrównać koloryt skóry lub przywrócić jej młodszy wygląd, dowiedz się więcej na temat lasera frakcyjnego Emerge™, amerykańskiej firmy Palomar.

Więcej

GeneO™ to przełomowa technologia firmy Pollogen umożliwiająca równoczesną eksfoliację (usuwanie martwych komórek skóry z jej powierzchni), maksymalne dotlenienie skóry i zwiększenie wchłaniania składników aktywnych rewitalizujących skórę.

 

Więcej

Autoklaw Vacuklav 24 BL+ to sterylizator parowy klasy B, zgodne z normą europejską EN 13060. Producent szereguje ten autoklaw w klasie PRO, czyli w grupie urządzeń do profesjonalnych zastosowań w dziedzinie sterylizacji parowej.

Więcej

To kluczowy czynnik do zastosowania najnowocześniej technologii na sali operacyjnej. 

Więcej

Getinge WD15 Claro to szybka i wydajna myjnia-dezynfektor o pojemności załadunkowej do 6 tac DIN. To rozwiązanie idealnie pasujące do oddziałów, klinik i gabinetów stomatologicznych.

Więcej

Dzięki mikro-impulsom, głowice Lift (opatentowane przez LPG) wytwarzają falę, która łagodnie stymuluje skórę. W zależności od częstotliwości impulsów głowicy (4, 8 lub 15 impulsów na sekundę) i wybranej intensywności działania, głowice Lift, stosownie do rodzaju zbiegu, generują różne natężenie stymulacji.

Więcej

PST służy leczeniu chorób układu ruchu przebiegających z głównymi objawami w postaci bólu i ograniczenia sprawności ruchowej.

Więcej