Często zadawane pytania

 

Gdzie znaleźć cenę interesującego mnie zabiegu?

Ceny zabiegów wykonywanych w naszej klinice są dostępne w zakładce Ceny- opłaty za usługi. Można również taką odpowiedź uzyskać telefonicznie pod numerem 519 077 919 lub 71 330 72 36. Podane ceny za zabiegi operacyjne i medyczne są orientacyjne. Ostateczna cena za zabieg jest ustalana po konsultacji z lekarzem.  

Jakie dokumenty i badania mam mieć przy sobie przd operacją?

Należy przygotować dokumenty medyczne z ostatnich zabiegów (jeżeli takowe były w przeciągu ostatniego roku), aktualne badania laboratoryjne zlecone przez lekarza na konsultacji przedoperacyjnej, grupę krwi, dowód osobisty.

Co zabrać ze sobą do kliniki, kiedy idę na zabieg?

Należy posiadać ze sobą przybory toaletowe, szlafrok, obuwie zmienne (klapki).

Jak przygotować się do zabiegu operacyjnego?

12 godzin przed zabiegiem nie należy jeść,  6 godzin przed zabiegiem nie należy pić.

Czy do zabiegu wypełniaczem muszę wziąć urlop / zwolnienie? Jeśli tak, na jak długo?

W większości przypadków po zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej nie ma widocznych śladów po wykonanym zabiegu- do pracy można wrócić po wykonanym zabiegu. 

Czy na drugi dzień po zabiegu laserem EMERGE mogę iść do pracy? Jak będzie wyglądać moja skóra?

Bezpośrednio po wykonanym zabiegu skóra może być zaczerwieniona i podrażniona. Jest to naturalna reakcja skóry na działanie wiązki lasera i nie wyklucza ona z życia zawodowego.

Co to jest i jak często i w jakich odstępach czasu powinno wykonywać się zabieg DERMAPEN?

Dermapen to "precyzyjna" mezoterapia mikroigłowa. Mniej bolesna, mniej szkodliwa dla skóry... a efekt bardziej spektakularny. Skuteczność, łatwość i komfort wykonania zabiegu pozwalają lekarzom i pacjentom cieszyć się efektami terapii bez niepożądanych działań ubocznych. Urządzenie Dermapen pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii. Efektem zabiegu jest m.in. spłycenie zmarszczek, redukcja blizn potrądzikowych i powypadkowych, niwelowanie rozstępów, zagęszczenie skóry tracącej jędrność.
Zalecamy wykonanie serii 4-6 zabiegów, w odstępach 3-tygodniowych.

Jak należy przygotować się do zabiegu w gabinecie kosmetycznym?

Nie są potrzebne wcześniejsze przygotowania. Nasza wykwalifikowana kadra kosmetologów zajmie się również demakijażem przed zabiegiem, tak więc nie jest konieczne samodzielne zmywanie makijażu.

Co to jest peeling kawitacyjny i na jakie efekty mogę liczyć po tym zabiegu?

Peeling kawitacyjny to nieinwazyjna metoda głębokiego oczyszczania skóry. Może być wykorzystany jako alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Zabieg ten wykonywany jest za pomocą urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po kontakcie z wilgotną skórą wywołują efekt kawitacji. Woda naniesiona na powierzchnię skóry tworzy mikroskopijne pęcherzyki gazu, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają, powodując złuszczanie martwych komórek naskórka Kawitacja nie tylko leczy, ale także poprawia wygląd naszej cery. Wykonanie tego zabiegu poprawia mikrokrążenie, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka oraz usuwa nadmiar sebum z powierzchni skóry. Peeling kawitacyjny jest bezpieczny dla skóry skłonnej do alergii oraz osób o wrażliwej lub naczyniowej skórze. Stosowany jest również w przypadku skóry trądzikowej, ze skłonnościami do przetłuszczania się, jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający.

Działanie:

 • dokładne usuwanie zanieczyszczeń i martwych komórek skóry
 • eliminacja zaskórników, bakterii i substancji toksycznych
 • regeneracja skóry
 • pobudzenie mikrokrążenia
 • redukcja sinej i opuchniętej skóry pod oczami
 • pobudzenie skóry do naturalnej regeneracji
 • przyspieszenie metabolizmu komórek - usuwanie toksyn
 • spłycenie blizn i rozjaśnienie przebarwień
 • zwężenie porów
 • głębokie nawilżenie, dotlenienie i odmłodzenie przez mikro-masaż
 • poprawa wymiany jonowej
 • pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny
 • odświeżenie

Czy można u Państwa płacić kartą lub na raty?

TAK. W klinice można zapłacić kartą. Można również na miejscu załatwić niezbędne formalności, aby starać się o ratalny system płatności.