Zawsze staramy się zrobić więcej...

Coramed to prywatna placówka medyczna założona we Wrocławiu w 2014 roku. Nasz zespół tworzą lekarze z ogromnymi osiągnięciami i doświadczeniem. Dbamy nie tylko o zdrowie, ale i o samopoczucie Państwa oraz Państwa najbliższych. Nazwa kliniki: COR (serce) A MED (i medycyna) dokładnie odzwierciedla naszą filozofię. Stworzyliśmy klinikę, w której lekarz zawsze poświęca Pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Dokładnie zapoznaje się z historią choroby, a jeśli zachodzi konieczność, konsultuje się z lekarzami innych specjalności.

Wyposażyliśmy klinikę w najnowocześniejszą aparaturę medyczną: od spełniającej najwyższe europejskie normy sterylizatorni, przez najnowszej generacji laparoskop XION, ultrasonograf, po laser frakcyjny EMERGE, jedyne na Dolnym Śląsku urządzenie do modelowania sylwetki MAXIMUS oraz wiele innych elementów wysokiej klasy aparatury medycznej. Znajdujemy się w nowo wyremontowanym budynku, zlokalizowanym w spokojnej, zielonej dzielnicy, przy ul. Olszewskiego 58.

Zakres oferowanych zabiegów obejmuje: chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną oraz małoinwazyjną chirurgię „jednego dnia” w zakresie: ginekologii, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej. Kładziemy duży nacisk na małoinwazyjne zabiegi z wykorzystaniem urządzeń laparoskopowych i endoskopowych, gdyż ich zastosowanie w leczeniu podnosi komfort Pacjenta i znacznie  skraca okres rekonwalescencji.


KILKA SŁÓW OD NAS

Przyświeca nam nieustannie w staraniach, troska i dbałość o Pacjenta

Dlatego też zgodnie z oczekiwaniami Pacjentów i lekarzy, postanowiliśmy stworzyć innowacyjną i nowoczesną klinikę, łączącą wieloletnie doświadczenie kadry medycznej i technologię jutra dla Pacjentów w każdym wieku. Podejście holistyczne łączy wrażliwość tradycji leczniczych z możliwościami nowoczesnej nauki i techniki.
Chcemy, żeby nasi Pacjenci czuli się u nas komfortowo i bezpieczenie.

Klinika CORAMED to miejsce, gdzie my wszyscy łącząc wiedzę z doświadczeniem i empatią, kompleksowo spoglądamy na człowieka.


MOTTO SEMPER AD MELIORA

(z łac. zawsze lepiej)


Nasze motto zobowiązuje nas - aby wszystko co robimy robić jeszcze lepiej. Chcemy usprawniać techniki leczenia oraz przeprowadzania zabiegów. Tak aby nasze doświadczenie służyło przede wszystkim Pacjentom oraz lekarzom i osobom współpracującym.

Lepiej niż kiedyś, lepiej niż wczoraj, lepiej niż inni…